درباره ما

معرفی ایراوکس

ایراوکس اولین پلتفرم جامع آنلاین فروش محصولات سرمایشی است که درنظر دارد با خدمات نوین خود از جمله ارائه قیمت لحظه ای مس ، ماشین حساب تبدیل متراژ به وزن و همچنین ارسال اکسپرس در تهران و اصفهان و ارسال رایگان به سایر شهرستان ها به نیازهای اساسی این صنعت پاسخ دهد. ایراوکس، برند آنلاین شرکت تهویه و تبرید ستاره سرد است که با پشتوانه و تجربه ای ۵۰ ساله در بخش تجارت و واردات تجهیزات تهویه و تبرید تاسیس گردیده است.

این شرکت با بهره گیری از تیم حرفه ای و توانمند آرمــان خود را بر اســاس کيفيت قرارداده است. زيرا اعتقاد مدیریت آن بر اين اساس استوار است که تامين نياز و رضايتمندی خريدار و مصرف کننده اصل انکار ناپذير توسعه پايدار است. بر اين اساس با بکارگيري متخصصين کارآمد، فرآيند شکل گيري مجموعه اي را پایه ریزی نموده که در حال حاضر محصولات و برند اين شرکت از نظر کيفيت با برندهای معتبر قابل رقابت می باشد.

شرکت ستاره سرد با حساسيت ، اطمينان و تجربه فراوان خود در بخش بازرگاني خارجي ،اقدام به واردات قطعات سيستمهاي تهويه و تبريد از بزرگترین شرکتهای جهان نموده است.اين شرکت در سه بخش توليد، بازرگاني و خدمات پس از فروش دارای فعاليت می باشد.